Tahtalı İnşaat

Park LaVida Gold Lüks Yaşam Alanları

PROJELER
Tahtalı İnşaat

Park LaVida Plus Yeni Yaşam Alanınız

PROJELER
Hakkımızda

Projelerimizi hayalleriniz ve fikirleriniz ile inşa ediyoruz

Tahtalı inşaat’ın temelleri, 1998’de Mehmet Ali Tahtalı tarafından atıldı. Kurulduğu günden beri daima büyümeyi hedefleyen firmamız, 18 yıldır İzmir’de özellikle Buca’da önemli ve kalıcı  projelere  imza attı. Bugün faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe öncelikle değişen gereksinim ve beklentileri dikkate alıyoruz. Yapı imalat kalitemizi sürekli artırıyor, kontrol ve denetim sistemini eksiksiz uyguluyoruz. Mühendislik ve mimari alanda güncel teknolojik uygulamaları takip ediyoruz.Ekibimize, sürekli eğitime, doğal kaynaklara ve çevre kirliliğini dikkate alan çalışmalara önem veriyoruz. İşlerimizi her zaman hedeflediğimiz zamanda bitiriyoruz.20 yıla yakın bir süredir Yüzlerce konut ve işyeriyle “modern yaşam alanları” oluşturan gurur dolu projeler ve yatırımlar yapan Tahtalı İnşaat, başta Buca olmak üzere İzmir’de hatırı sayılır firmalar arasında yerini almıştır. Müşterilerinin beklenti ve isteklerini her projesinde dikkate alan firmamız, projeler tamamlandıktan sonra da müşteri memnuniyeti için en üst düzeyde ve en iyi çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

İnsan ve yaşam alanları sorunlarının karmaşık bir bütünlük oluşturduğu günümüzde, bu sorunlara sadece inşaat mühendisliği ve mimarlık limitleri içerisinde çözümler aramanın etkin bir yöntem olmayacağı bilinciyle hareket ederek, müşterilerimize çok yönlü çözüm ve imkanlar sunmaktır.

Vizyonumuz

Sevdiğimiz, bildiğimiz ve inandığımız işi yapmak
Kabul edilebilir kalıcı değerler yaratmak
Empati
Çözüm odaklı anlayış
Verimlilik
Sürekli gelişim ve değişim

Son Projeler

Projelerimize Göz Atın

La Vida Premium

Hayatın yeni renklerini keşfetmek ve modern bir yaşamın kapılarını aralamak için 60 daireli lüks binamıza hoş geldiniz! Sizi çağdaş mimarinin büyülü dünyasına davet ediyoruz.

LaVida Olea

Hayalini kurduğunuz yaşam tarzını 28 dairelik bu lüks binada bulacaksınız. Her daire, özel bir hikaye anlatan benzersiz detaylarla tasarlandı. Konfor, güzellik ve modern yaşamın ayrıcalıkları bu binada sizi bekliyor olacak. Ayrıcalıklı lokasyonuyla da öne çıkan bu proje, şehrin enerjisini ve olanaklarını kapınıza getiriyor.