Tahtalı İnşaat

La Vida Premium

Tahtalı İnşaat

La Vida Premium Özellikleri

 • Tek bodrum 2 bloktan oluşan yapımızda toplamda 60 daire bulunmaktadır. 8 katlı bir binadır.Açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Açık havuz ve geniş bir bahçe alanına sahiptir. Çocuk oyun alanı ve açık çocuk havuzu vardır.
 • 2200 m2 bodrum kat alanı mevcuttur. Bodrum katta sığınak,kapalı otopark alanı mevcuttur.
 • 7 katta 4 adet 3+1 bulunmaktadır. 8.katta 2 adet 4+1 bulunmaktadır.
  2 adet 4+1 plan tipi vardır.1. tip 4+1’in brüt m2 si 175 m2dir.2.tip 4+1’in brüt m2 si 182 m2dir.
  4 adet 3+1 plan tipi mevcuttur.1.tip 3+1’in brüt m2si 139 m2’dir.2.tip 3+1’in brüt m2si 146 m2dir.
  3.tip brüt 3+1’in m2si 143 m2dir.4.tip 3+1’in brüt m2si 141 m2dir.
 • Zemin katta bulunan dairelerin önünde kendilerine ait verandaları mevcuttur.
 • Yerden ısıtma, akıllı ev sistemi, elektrikli panjur, ankastre setleri ,e.banyo, asansör mevcuttur. Tüm kapılarda lake kullanılmıştır.
 • 24 saat güvenlik tarafından kontrol altında tutulabilecek bir sisteme sahiptir.
 •  Şehrin hem içinde olma deneyimini hem de yeşilin her tonunu deneyimleyebilecekleri bir projedir. Etrafında kaymakamlık, doğal siluetini koruyacak şekilde cironun çiftliği yer almaktadır.Geniş balkon ve teras deneyimi yaşabilecekleri bir projedir.Lavida gold, la vida plus projeleri ile aynı alandadır.

Yıl
2023
KATALOGU İNCELE
Tahtalı İnşaat

60 Daireli Eşsiz Bina ve Doğayla Bütünleşen LaVida Premium

Şehrin kalbinde yer alan bu muhteşem yapı, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor. Her ayrıntısı özenle düşünülmüş olan dış cephe, şehrin siluetine zarif bir katkı sunarken, iç mekanlara da ferah bir atmosfer kazandırıyor.

Sahip olduğumuz geniş balkonlar, güneşin keyfini çıkarabileceğiniz özel alanlar sunuyor. Şehir manzarasını izlemek, serin bir esintiyle rahatlamak ve sevdiklerinizle güzel anlar yaşamak için ideal mekanlar sunuyoruz.

Evinizde olmanın huzurunu ve rahatlığını yaşamak için yalnızca adım atmış olacaksınız. Modern iç mekanlarımız, çağdaş tasarımın zarafetini yansıtırken, fonksiyonel alanlarımız da ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır.